• دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

نصب اولین تابلوی هوشمند اطلاع رسانی در استان یزد

نصب اولین تابلوی هوشمند اطلاع رسانی در استان یزد

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد 

مجید بیکی رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد گفت: با محوریت سازمان فاوا شهرداری و همکاری سازمان حمل و نقل بار و مسافر استان یزد، اولین تابلو هوشمند اعلام مسیر سامانه اتوبوس یاب یزد، از سوی  معاونت فنی و هوشمند سازی فاوا، در پایانه دولت آباد (سه راه شحنه) نصب و راه اندازی شده است.

او افزود: تابلو‌های هوشمند اطلاع‌رسانی سازمان فاوا با قابلیت نمایش فاصله تقریبی رسیدن اتوبوس، در پایانه‌ها و برخی ایستگاه‌های مهم سطح شهر جهت اطلاع شهروندان نصب می‌شود که اولین نمایشگر، به عنوان پایلوت در پایانه دولت آباد نصب شده و در فاز اول این طرح، مسیر سه راه شحنه تا میدان اطلسی پوشش داده می‌شود.

رئیس سازمان فاوای شهرداری یزد با بیان اینکه سامانه اتوبوس یاب در روز‌های آینده افتتاح و اپلیکیشن آن نیز در اختیار شهروندان قرارمی گیرد، ادامه داد: در این سامانه، شهروندان ایستگاه مورد نظرشان را در نقشه انتخاب کرده و سامانه اتوبوس یاب، مسیر‌های منتهی به آن ایستگاه را نمایش و نزدیکترین اتوبوس به ایستگاه مورد نظر، همراه با فاصله و زمان تقریبی تا ایستگاه انتخاب شده را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

آدرس کوتاه :

در روزهای تعطیل انجام شد: به روزرسانی و ارتقاء سرورهای مجازی شهرداری/ به روز رسانی سامانه جامع شهرسازی و شهروند سپاری

در روزهای تعطیل انجام شد: به روزرسانی و ارتقاء سرورهای مجازی شهرداری/ به روز رسانی سامانه جامع شهرسازی و شهروند سپاری به گزارش روابط عمومی...

۱۳۹۹/۰۳/۶ 15 بازدید