پیام تسلیت شهردار شهر جهانی یزد به مناسبت شهادت سپهبد حاج "قاسم سلیمانی"

پیام تسلیت شهردار شهر جهانی یزد به مناسبت شهادت سپهبد حاج "قاسم سلیمانی"

شهردار شهر جهانی یزد در بیانیه ای با اعلام انزجار و محکومیت شدید اقدام تروریستی و جنایتکارانه نیروهای آمریکایی در به شهادت رساندن سردار سرفراز سپاه اسلام حاج "قاسم سلیمانی" فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همراهان، این ضایعه بزرگ را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا، نیروهای مسلح بویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مردم بزرگ ایران و خانواده بزرگوار ایشان و نیروهای مقاومت اسلامی تبریک و تسلیت گفت.

جمال الدین عزیزی در این پیام آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا

بار دیگر دولت جنایتکار آمریکا با نشان دادن چهره واقعی خود فاجعه آفرید و این بار مردم غیور ایران اسلامی را در سوگ مالک اشتر زمان، داغدار کرد.

قطعاً شهادت سردار دلها، سپهبد حاج "قاسم سلیمانی"، چهره ننگین آمریکا را به عنوان دشمن اصلی ملت های منطقه بیش از پیش افشا خواهد کرد.

خاطرات مجاهدت ها و اعتماد سپهبد سلیمانی به رزمندگان یزدی به عنوان برادر و فرمانده محبوبشان، هرگز از یاد ایثارگران و جانبازان شهر دارالعباده محو نخواهد شد و هیچ مرگی جز شهادت در راه خدا برای این مجاهد خستگی ناپذیر قابل تصور نبود.

امروز سردمداران دولت جنایتکار آمریکا مسرور از رسیدن به آرزوی دیرینه خود و شهادت رساندن حاج قاسم هستند، اما غافل از آنکه هر قطره از خون حاج قاسم، در رگ های هزاران جوان مؤمن و انقلابی این مرز و بوم خواهد جوشید و عواقب این جنایت آشکار، متوجه عاملین آن خواهد بود.

اینجانب شهادت مالک اشتر زمان، سپهبد حاج "قاسم سلیمانی" را محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران به ویژه رزمندگان دارالعباده یزد تبریک و تسلیت عرض کرده و همنشینی آن سردار مجاهد با مولایشان سیدالشهدا (ع) را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

آدرس کوتاه :