• جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

نشست سرمایه گذاران بلاروس با معاون خدمات شهری شهرداری یزد

نشست سرمایه گذاران بلاروس با معاون خدمات شهری شهرداری یزد

در نشست معاون خدمات شهری شهرداری یزد با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی کشور بلاروس، در خصوص نحوه خدمات رسانی به شهروندان و همچنین استفاده از تکنولوژی های پیشرفته جهت تسریع خدمات، بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری یزد – در نشستی که به منظور جذب سرمایه گذاران خارجی و استفاده از ظرفیت فعالان اقتصادی خارجی در دفتر معاونت خدمات شهری برگزار شد، حسین صالحیان به تشریح فعالیت های این حوزه پرداخت و با سرمایه گذاران کشور بلاروس در خصوص استفاده از تکنولوژی های پیشرفته جهت تسریع خدمات شهری بحث و گفتگو نمود.

وی با بیان اینکه با جذب سرمایه گذاران و حمایت از آنها در چارچوب قوانین و مقررات مصوب خواهیم توانست قسمتی از نیازهای خدماتی در شهر یزد را مرتفع کرده و آبادانی و پیشرفت برای شهروندان فراهم آوریم، خاطر نشان ساخت: با استفاده از ظرفیت سرمایه گذاران بتوانیم ناوگان خدمات شهری را بروز نماییم.

همچنین در این نشست جمشید قاسم اُف سرمایه گذار بلاروسی ضمن ابراز رضایتمندی از حضور در شهر جهانی یزد تصریح کرد: آمادگی داریم هر نوع ابزار و ماشین آلات خدمات رسان در زمینه های مختلف خدماتی اعم از آتش نشانی، زیباسازی و فضای سبز و جمع آوری زباله را در اختیار شهرداری یزد قرار دهیم.

در این نشست که رؤسای سازمان های آتش نشانی و خدمات ایمنی، مدیریت آرمستان ها و مدیریت پسماند شهرداری یزد نیز حضور داشتند، اطلاعاتی در خصوص ماشین و ابزار آلات ویژه هر کدام از سازمان ها مورد بررسی قرار گرفت.

آدرس کوتاه :


مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد عنوان کرد: برای تردد معلولین در بافت تاریخی، اتوبوس‌های ویژه ای اختصاص یافت

مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد از اختصاص اتوبوس‌های ویژه تردد معلولین در بافت تاریخی یزد خبر داد. سید محمود کشفی پور در گفت‌وگو با خبرنگار...

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ 36 بازدید

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد عنوان کرد: بزودی از سامانه هوشمند مدیریت تابلوهای تبليغاتی سطح شهر بهره برداری می شود

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد از هوشمند شدن سامانه مدیریت تابلوهای تبليغاتی سطح شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان...

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ 118 بازدید