نشست بررسی بودجه سال 1399 منطقه دو شهرداری یزد

نشست بررسی بودجه سال 1399 منطقه دو شهرداری یزد

در نشست بررسی بودجه سال 1399 منطقه دو شهرداری یزد، اعضا به بررسی مشکلات، فرصت ها و فرآیند بررسی روند بودجه 99 پرداختند.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد - سید ابوالفضل کشفی در این نشست به نقش مهم پروژه های عمرانی شهرداری که بسیار حائز اهمیت بوده و در شرایط فعلی و اقتصادی کشور رشد قابل توجهی داشته است اشاره کرد و بیان داشت: روند رو به رشد و اتمام پروژه های عمرانی در سطح منطقه دو نسبت به سال های گذشته از رشد قابل ملاحظه ای برخوردار بوده و در صورت اجرایی شدن نظرات کارشناسی تدوین بودجه سال آینده و نقش هدایت گر و تصمیم ساز شورای اسلامی شهر، شهردار و نیز راهنمایی های معاونین شهردار می تواند در توسعه روند اجرایی شدن پروژه های عمرانی در سطح منطقه چشمگیر و مؤثر باشد.

مدیر منطقه دو شهرداری یزد خاطر نشان کرد: تمام تلاش مدیریت شهری این است که ضرورت های شهر را در اولویت قرار داده تا وضعیت کیفی زندگی شهروندان ارتقا یابد و شاهد رونق عمران و سازندگی در سال آینده باشیم.

وی تصریح کرد: منطقه دو شهرداری یزد یکی از موفق ترین مناطق در جذب بودجه عمرانی، اتمام پروژه های نیمه تمام، توزیع عادلانه فعالیت های عمرانی در سطح منطقه و باز آفرینی مناطق کمتر توسعه یافته در سال جاری بوده است.

مهدی فعالی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد نیز در این نشست با تاکید بر اینکه افق شهرداری ها براساس نیازهایی که دارای خاستگاه علمی است پیش بینی می شود، گفت: بودجه ها باید پیامدگرا و پیامد محور باشند یعنی برای رسیدن به یک هدف راه های کم هزینه تری برای مسئولیت بیشتر در نظر بگیرند تا خدمات کیفی تر شود.

نشست بررسی بودجه سال 1399 منطقه دو شهرداری یزد با حضور معاونین شهرداری، الهه جورابی عضو شورای اسلامی شهر و نماینده شورا در منطقه دو شهرداری یزد در دفتر معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی برگزار شد و اعضا به بررسی مشکلات، فرصت ها و فرآیند بررسی روند بودجه 99 منطقه دو پرداختند.

آدرس کوتاه :