مدیر منطقه دو شهرداری یزد پـایگاه های بـسیج را نـقطه عطف امـنیت اجـتماعی محلات عنوان کرد

مدیر منطقه دو شهرداری یزد پـایگاه های بـسیج را نـقطه عطف امـنیت اجـتماعی محلات عنوان کرد

مدیر منطقه دو شهرداری یزد با بیان اینکه سپاه و بسیج مایه خیر و برکت است و تفکر بسیجی است که آرمان های انقلاب اسلامی را به سمت رشد و تعالی سوق می دهد، تاکید کرد: باید دست در دست هم دهیم تا این تفکر ناب را که از دستورات امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی است در تمامی محلات نهادینه ساخته و گسترش دهیم.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد – سید ابوالفضل کشفی گفت: سپاه و بسیج مایه خیر و برکت است و تفکر بسیجی است که آرمان های انقلاب اسلامی را به سمت رشد و تعالی سوق می دهد.

مدیر منطقه دو شهرداری یزد در نشستی که با حضور سرهنگ حسینی فرمانده سپاه ثارالله یزد در دفتر وی برگزار شد، نشاط و پویایی شجره طیبه مستحکم بسیج را مثال زدنی دانست و آن را الگوی تمام عیار برای همگان عنوان کرد.

کشفی خاطر نشان کرد: سپاه به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نهادی ارزشمند است و در کنار آن حرکت های پایگاه های بسیج محلات نقطه عطف امنیت اجتماعی محلات خواهد بود.

وی همچنین در این نشست به بررسی مشکلات و مسائل محلات قدیمی و نیز مباحث حاشیه نشینی با اعضاء پرداخت.

سرهنگ حسینی نیز در این نشست ضمن تشکر از فعالیت های عمرانی و فرهنگی منطقه دو در نواحی کمتر توسعه یافته این منطقه خاطر نشان ساخت: آماده هرگونه همکاری در راستای برنامه های مشترک در تمامی محلات، شهرک ها و حریم منطقه در راستای طرح های بازآفرینی شهری در این مرکز محلات خواهیم بود.

با پیگیری های سرهنگ حسینی فرمانده سپاه ثارالله یزد و منطقه دو شهرداری یزد، فعالیت های عمرانی قابل توجهی از قبیل تعویض سنگ جدول بلوار علامه جعفری انجام شده است.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.