شهردار یزد در نوزدهمین اجلاس بين المللی اقتصادي شهر لویو حضور یافت

شهردار یزد در نوزدهمین اجلاس بين المللی اقتصادي شهر لویو حضور یافت

شهردار یزد با سفر به کشور اوکراین، در نوزدهمین اجلاس بين المللی اقتصادي شهر لویو حضور یافت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی با سفر به کشور اوکراین، در نوزدهمین اجلاس بين المللی اقتصادي شهر لِویو حضور یافت.

شهردار شهر جهانی یزد درحاشیه این اجلاس با معاون اتاق بازرگاني لِويو دیدار و در رابطه با ويژگي هاي دو شهر جهانی در زمينه مبادلات صنعتي و اقتصادي كه تا حدود زيادي مشتركاني برقرار است، به بحث و تبادل نظر پرداخت.

شهر لِويو داراي صنايع ريلي و حمل و نقل برقي و همچنين صنايع آيتي و كشاورزي است و به دلیل اینکه در مرز اتحاديه اروپا قرار دارد، روابط و مراودات زيادي با اروپا دارد.

در اين ديدار غلامعلی سفید رئیس شورای اسلامی شهر و غضنفر ميرجليلي معاون اتاق بازرگاني، صنایع، معادن و کشاورزی يزد نیز وی را همراهی نمودند.

این سفر با توجه به مطرح شدن موضوع همکاری با شهر لِویو در کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد و بنا به دعوت سِرگئی بوردیلیاک سفیر کشور اوکراین در ایران و همچنین آندرِی سادووی شهردار شهر لِویو یا لووُف انجام شد و هیئتی متشکل از نمایندگان شهرداری، شورای اسلامی شهر و اتاق بازرگانی یزد به مدت سه روز از روزهای نهم لغایت یازدهم آبان ماه به کشور مذکور اعزام شدند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.