شهردار یزد به عنوان عضو ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان یزد منصوب شد

شهردار یزد به عنوان عضو ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان یزد منصوب شد

استاندار یزد طی ابلاغی به شهردار شهر جهانی، وی را به عنوان عضو ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان یزد منصوب نمود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – محمد علی طالبی استاندار طی ابلاغی به جمال الدین عزیزی شهردار شهر جهانی، وی را به عنوان عضو ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان یزد منصوب نمود.

استاندار یزد در این ابلاغ آورده است:

با احترام، به استناد بند «ب» ماده 10 قانون مدیریت بحران کشور موضوع ابلاغیه شماره 68739 مورخ 1398/06/04 ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، جنابعالی به عنوان عضو ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان یزد منصوب می گردید.

امید است، با اتکال به خداوند متعال و تلاش مجدانه ضمن حضور منظم در جلسات، در راستای تسهیل انسجام، هماهنگی و هم افزایی فعالیت های بین دستگاهی نسبت به ارتقاء توانمندی جامعه در امور پیشگیری، کاهش خطر و آسیب پذیری، پاسخ مؤثر به مخاطرات، تامین ایمنی، تقویت تاب آوری جامعه و مدیریت یکپارچه در امر سیاستگذاری، برنامه ریزی، اطلاع رسانی متمرکز، ساماندهی و بازسازی مناطق آسیب دیده و کمک به توسعه پایدار کشور در حوزه وظایف آن سازمان اقدام نمایید.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.