شهردار یزد بر لزوم اتمام پروژه های سطح شهر تاکید کرد

شهردار یزد بر لزوم اتمام پروژه های سطح شهر تاکید کرد

شهردار شهر جهانی یزد در صحن علنی شورای اسلامی شهر بر لزوم تمرکز شورا و همچنین مجموعه سازمان های شهرداری یزد بر اتمام پروژه های سطح شهر به ویژه پروژه های درون محلات تاکید کرد و از اعضای شورا خواست بودجه ریزی برای اتمام پروژه های شهری را در اولویت های کاری خود قرار دهند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - جمال الدین عزیزی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر از همکاری و همراهی مردم شریف و نجیب یزد در برگزاری مراسم های عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) و همچنین تلاش های شبانه روزی پرسنل مناطق و سازمان های وابسته و به ویژه پاکبانان خدوم شهرداری یزد در این ایام قدردانی نمود.

شهردار شهر جهانی یزد در این جلسه اقداماتی که در ایام دهه محرم برای برگزاری هرچه بهتر مجالس عزاداری و برپایی موکب ها در جهت آسایش شهروندان از جمله فضاسازی سیما و منظر شهری شامل المان ها و ریسه بندی مشکی، استقرار نیروهای آتش نشان، جمع آوری زباله ها و سایر خدمات مناطق و سازمان های شهرداری برنامه ریزی و انجام شده بود، گزارشی ارائه داد.

عزیزی همچنین به بیان برنامه هایی که برای استقبال از ماه مهر و آغاز سال تحصیلی و شروع فعالیت مدارس، از جمله نصب تعداد ۴۰ تونل گل در ورودی مدارس، پاکسازی دیوارهای مدارس، آموزش اطفا حریق در ۳۰ هفته متوالی برای دانش آموزان، مانورهای آتش نشانی، مرمت و رنگ آمیزی سنگ های جدول، شستشوی پل های عابر پیاده، نصب مخازن 3 تکه پسماند و دیگر برنامه ها را که انجام خواهد شد، پرداخت.

وی همچنین از اجرای برنامه "مهر بازیافت" در مدارس خبر داد و گفت: این برنامه در خصوص جمع آوری وسایل غیر قابل استفاده از دانش آموزان و در مقابل اهداء لوازم التحریر به آنها خواهد بود.

آدرس کوتاه :