رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از ظرفیت های مردمی و محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر بهره برند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - عباس ملازینلی در دیدار با حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا نجیمی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با بیان اینکه نهادهای مرجعی چون اداره کل تبلیغات اسلامی می‌توانند ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مذهبی، فرهنگی و هنری را در سطح شهر شناسایی کنند، خاطر نشان کرد: با همدلی دستگاه های فرهنگی و با استفاده از این ظرفیت های مردمی و محلی شناسایی شده می توان شاهد ایراد برنامه های کیفی و کمی مضاعف تری در سطح شهر باشیم.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با بیان اینکه باید این ظرفیت‌ها را شناسایی و از آن در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر بهره برد، با تشریح فعالیت های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، نسبت به همکاری این سازمان با اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد ابراز امیدواری کرد.

حجت‌الاسلام علیرضا نجیمی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد نیز بر لزوم فعالیت‌های مشارکتی بین دستگاه های فرهنگی تاکید کرد و افزود: این اداره کل آمادگی دارد تا با سایر دستگاه‌ها مشارکت داشته باشد و این همراهی در دستگاه‌های همسو در حوزه فعالیت‌های این اداره کل پررنگ‌تر خواهد بود.

وی با اشاره به دغدغه مندی های مشترک این اداره ‌کل با سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، اظهار داشت: همکاری در حوزه فعالیت های پنجگانه این سازمان به ویژه حوزه آموزش شهروندی می‌تواند نقطه شروعی برای فعالیت‌های مشترک و افزایش همیاری ها و همکاری ها باشد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد همچنین با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در مساجد خاطرنشان کرد: مساجد باید به پایگاهی فعال در تمامی حوزه ها تبدیل شوند.

نجیمی تصریح کرد: دست یاری به سمت نهادهای متولی و همسو دراز می کنیم تا مساجد را به کارکردهای واقعی خود در جامعه برگردانیم.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.