رونمایی از کتاب "بحر عشق" در یادنامه نکوداشت شارق یزدی

رونمایی از کتاب "بحر عشق" در یادنامه نکوداشت شارق یزدی

مراسم رونمایی از کتاب "بحر عشق" در یادنامه نکوداشت شارق یزدی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد - مراسم رونمایی از کتاب "بحر عشق" در یادنامه نکوداشت شارق یزدی روز چهارشنبه هشتم آبان ماه در تالار فرهنگ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.
در یادنامه نکوداشت «غلامحسین شارق یزدی» نخستین شاعر سیاسی‌سرای یزد در زمان مشروطه و استادِ فرخی یزدی و شاعر آزادی خواه استان، اکبر قلم سیاه، سیدمحمود الهام بخش و فائزه معز الدینی از نویسندگان و پژوهشگرانی بودند که در این آئین ضمن بررسی و تحلیل اشعار و زندگی نامه شارق، در همراهی با مسئولان حاضر، از کتاب "بحر عشق" رونمایی کردند.
همچنین رونمایی از لوح نام گذاری خیابانی به نام و یاد شارق یزدی از دیگر برنامه هایی بود که در حضور نوادگان «غلامحسین شارق یزدی» صورت گرفت.
 این برنامه که با همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مؤسسه فرهنگی هنری چهار باغ هنر و انجمن اهل قلم استان یزد برگزار شد، سید محمد رستگاری فرماندار، برخی از اعضای شورای اسلامی شهر، عباس ملازینلی رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و جمعی از مسئولان و شهروندان یزدی نیز حضور داشتند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.