برگزاری اردوی جـهادی میز خـدمت در منطقه دو شهرداری یزد

برگزاری اردوی جـهادی میز خـدمت در منطقه دو شهرداری یزد

مدیر منطقه دو شهرداری یزد عنوان کرد: نشست اردوی جـهادی خـدمت با هدف خدمت‌رسانی و کمک به توسعه و آبادانی مناطق، پاسخگویی و شفاف سازی خدمات رسانی دستگاه های مسئول در این منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد – سید ابوالفضل کشفی گفت: به مناسبت هفته بسیج، نشست اردوی جـهادی خـدمت با هدف خدمت‌رسانی و کمک به توسعه و آبادانی مناطق، پاسخگویی و شفاف سازی خدمات دستگاه های مسئول در منطقه دو شهرداری یزد برگزار شد.

مدیر منطقه دو شهرداری یزد خاطرنشان کرد: میز خدمت در اردوهای جهادی حرکتی با ارزش است که طی آن افراد متعهد و متخصص سازمان های خدمات رسان پاسخگوی مردم محلات خواهند بود.

وی هدف اصلی از برگزاری این اردوی جهادی را علاوه بر خدمت‌رسانی و کمک به توسعه و آبادانی سطح منطقه، ایجاد ارتباط متقابل بین مسئولین شهری و شهروندان دانست و افزود: در این راستا و بر اساس منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) خدمت گذاری به مردم از وظایف اصلی می باشد که این امر تحقق می یابد.

کشفی اظهارداشت: اردوی یک روزه جهادی میز خدمت به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید عاقلی نژاد منطقه دو شهرداری یزد برگزار و نیازهای مختلف شهروندان همچون عمرانی، اجرائیات، خدمات شهری به شهروندان پیگیری شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.