آغاز فعالیت پارک آموزش ترافیک شهرداری یزد همزمان با بازگشایی مدارس

آغاز فعالیت پارک آموزش ترافیک شهرداری یزد همزمان با بازگشایی مدارس

مدیریت مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد گفت: پارک آموزش ترافیک همزمان با بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید روزانه میزبان 150 نفر از نونهالان و نوجوانان هم‌استانی در مقاطع مختلف تحصیلی می باشد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد – حمید دهقان در خصوص مجموعه پارک آموزش ترافیک شهرداری گفت: این مجموعه در سال جدید تحصیلی، روزانه میزبان 150 نفر از نونهالان و نوجوانان هم‌استانی در مقاطع مختلف تحصیلی می باشد.

مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد افزود: آموزش کودکان در هر زمينه اي که باشد اثرگذاري بسيار بيشتري نسبت به آموزش بزرگسالان دارد زيرا کودکان در رده سني قرار دارند که به راحتي آموزش هاي مختلف را فراگرفته و به خوبي رعايت مي کنند.

وی تصریح کرد: ارائه آموزش قوانين ترافيکي به کودکان موجب مي شود تا در آينده شهروندان قانونمندتري داشته و به تبع آن با مشکلات ترافيکي کمتري روبرو باشيم.

دهقان اضافه کرد: آموزش در پارک ترافیک با همکاری پلیس راهور به دو صورت تئوری و عملی انجام می شود به طوریکه در بخش تئوری، آموزش در کلاس و با حضور مربی به صورت تصویری (پخش انیمیشن های ترافیکی)، برگزاری مسابقه و پرسش و پاسخ در خصوص مسائل ترافیکی و در بخش عملی در محوطه پارک با برگزاری برنامه های آموزشی همچون نحوه تردد از خیابان، آشنایی با چراغ ها، تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی، دانش آموزان با رفتارهای ترافیکی بیشتر آشنا می شوند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.