اجرای آزمایشی سامانه حساب آنلاین شهروندی ( کیف پول)

اجرای آزمایشی سامانه حساب آنلاین شهروندی ( کیف پول)

در سامانه حساب آنلاین شهروندی( کیف پول)، تمامی خدمات شهرداری یزد از جمله خدمات تفریحی و سرگرمی، اتوبوس، تاکسی، پارک بازی، پارکومتر، پارکینگ، خدمات فرهنگی و گردشگری که توسط این سامانه قابل ارائه خواهد بود، به صورت آزمایشی تست و اجرا شد.

/اتصال پلاک خودرو به سامانه حساب آنلاین در طرح پارکومتر

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد – مجید بیکی اظهار کرد: سامانه حساب آنلاین شهروندی( کیف پول) و همچنین اتصال پلاک خودرو به سامانه حساب آنلاین در طرح پارکومتر به صورت آزمایشی تست و اجرا شد.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد گفت: در نشست با مجری طرح سامانه حساب آنلاین شهروندی(کیف پول) ضمن تست این سامانه، موضوع اجرای این طرح به صورت فازبندی در بهمن و اسفند ماه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در سامانه حساب آنلاین شهروندی، تمامی خدمات شهرداری یزد از جمله خدمات تفریحی و سرگرمی، اتوبوس، تاکسی، پارک بازی، پارکومتر، پارکینگ، خدمات فرهنگی و گردشگری توسط این سامانه قابل ارائه خواهد بود.

بیکی اضافه کرد: همچنین قسمت های مدیریتی این سامانه از جمله مدیریت خدمات، بانک های عامل، لیست گزارشات، موجودی حساب، حساب های کاربران و پذیرندگان، کیف بلیط و دسته بندی های آن به صورت کاربر حقیقی و حقوقی تست شد.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد بیان کرد: با توجه به طرح تهیه شده در زمینه پارکومتر توسط سازمان فاوا و واحد مهندسی ایمنی و ترافیک شهرداری، اجرای آن مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد احراز هویت، شارژ و مصرف در پروژه پارکومتر از طریق اتصال به سامانه متمرکز کیف پول انجام شود.

وی گفت: همچنین سیاست سازمان فاوا در تامین دستگاه های بارکدخوان سامانه، بهره برداری از سامانه سیتاد و شاهکار در احراز هویت و بازگشایی حساب بانکی جدید کیف پول طی لایحه ای به شورای شهر مورد بررسی قرار گرفت.

آدرس کوتاه :