• جمعه، ۲۲ آذر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

چهار کارگاه آموزشی در همایش ملی کاربرد مدل‌های پیشرفته تحلیل فضایی در آمایش سرزمین برگزار می‌شود

چهار کارگاه آموزشی در همایش ملی کاربرد مدل‌های پیشرفته تحلیل فضایی در آمایش سرزمین برگزار می‌شود

 

سازمان فاوا شهرداری یزد چهار کارگاه آموزشی در همایش ملی کاربرد مدل‌های پیشرفته تحلیل فضایی در آمایش سرزمین برگزار می‌کند.

به گفته مدیر سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی سازمان فاوا، کارگاه‌های مديريت يكپارچه شهری مبتني بر زيرساخت داده هاي مكاني (SDI)، GIS  در شهر الکترونیک، روش‌های نوین روزآمدسازی اطلاعات شهری و استفاده از تصاویر ماهواره ای ASTER جهت استخراج جزایر حرارتی و DEM با استفاده از نرم افزارهای ENVI و PCI GEOMATICA توسط این سازمان در همایش ملی کاربرد مدل‌های پیشرفته تحلیل فضایی در آمایش سرزمین برگزار می‌شود.

علیرضا سرسنگی در مصاحبه با خبرنگار ما گفت این همایش در روزهای 5 و 6 اسفند ماه در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد و با همکاری شهرداری یزد برگزار می‌شود. وی افزود سازمان فاوا در نمایشگاه جانبی این همایش دستاوردهای ده ساله خود در زمینه سیستم‌های اطلاعات جغرافیایی را در معرض بازدید علاقه‌مندان می‌گذارد.

شایان ذکر است این همایش با هدف  آشنایی متخصصین با جدیدترین دستاوردهای محققان در زمینه آمایش سرزمین با استفاده از GIS,RSبرگزار می‌شود.

آدرس کوتاه :

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد از هوشمند شدن سامانه مدیریت تابلوهای تبليغاتی سطح شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد – مجید بیکی از هوشمند شدن سامانه مدیریت تابلوهای تبليغاتی سطح شهر خبر داد و...

۱۳۹۸/۰۹/۱۶ 31 بازدید