هشتادمین نشست کمیته فاوا کلانشهرها(نشست مجازی)،

هشتادمین نشست کمیته فاوا کلانشهرها(نشست مجازی)،


هشتادمین نشست کمیته فاوا کلانشهرها(نشست مجازی)،

هشتادمین نشست کمیته فاوا کلانشهرها(نشست مجازی) با حضور روسای سازمان های فاوا تهران، یزد، مشهد، اصفهان، شیراز و سایر شهرداری های کلانشهر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد


در این جلسه رئیس سازمان فاوا شهرداری یزد به بیان تجارب و ارائه دست آوردها و مشکلات در خصوص پروژه GNAF پرداخت و مقرر گردید در جلسه آتی و برای تکمیل موضوع، افراد مرتبط با این موضوع از اداره پست کل کشور دعوت گردند تا دغدغه های شهرداری های کلانشهر و راهکارهای لازم ارائه گردد.

بیکی رئیس سازمان فاوا شهرداری یزد در ادامه به تجارب و تبادل نظر در خصوص وضعیت ارتباط شهرداری‌ها با GSB و اقدامات شهرداری‌ یزد در این زمینه پرداخت و خواستار پیگیری مجدد موضوع برای برقراری ارتباط شد. در همین زمینه مقرر شد تا شهرداری تهران به عنوان نماینده شهرداری های کلانشهرها مذاکرات لازم در خصوص تعیین تکلیف این موضوع را با سازمان فناوری اطلاعات ایران صورت داده و موضوع «نمایندگی برای سرشاخه دریافت اطلاعات» را حل و فصل نماید.

ارائه گزارش آخرین مذاکرات انجام شده با FCP ها، بیان تجارب شهرداری ها در واگذاری کانال فیبرنوری به صورت مشارکتی، اشتراک گذاری نتیجه تعاملات با Fcpها و ارائه مدل بهینه از دیگر مسائل مورد طرح در این جلسه بود.