• دوشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد بر لزوم رضایت خداوند در خدمت رسانی به مردم تاکید کرد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد بر لزوم رضایت خداوند در خدمت رسانی به مردم تاکید کرد

راه اندازي نهضت پاسخگویی و تسريع در خدمت رساني به مردم بايد مورد توجه قرار گيرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در جریان بازدید از میز خدمت شهرداری یزد در میعادگاه نماز جمعه بر لزوم رضایت خداوند در خدمت رسانی به مردم تاکید کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - آيت الله محمد رضا ناصري یزدی به اهميت خدمت رساني به مردم اشاره کرد و تاکید کرد: بايد در همه مراحل خدمت رسانی، رضايت خداوند را مدنظر قرار دهيم.امام جمعه يزد با تاکيد بر استفاده از همه ظرفيت هاي موجود در جامعه براي پيشرفت و تعالي شهر افزود: راه اندازي نهضت پاسخگویی و تسريع در خدمت رساني به مردم بايد مورد توجه قرار گيرد.

 

وی اظهار امیدواری کرد: با استفاده از ظرفیت های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد، فرآیند صدور پروانه ساختمانی کوتاه و منضبط باشد تا کار برای مراجعان تسهیل شود.

لازم به ذکر است سازمان فاوا شهرداری یزد در راستای نهضت پاسخگویی بهترنسبت به برقراری شبکه پایدار و استقرار سامانه های شهرسازی وسیستم اتوماسیون اداری در محل برگزاری نماز جمعه نموده است.

آدرس کوتاه :

پشتیبانی آنلاین و دائمی از سامانه های اداری مالی و نرم افزار های تخصصی شهرداری توسط سازمان فاوا شهرداری یزد

در گذشته شهرداری ها به سمت الکترونیکی شدن گام برداشته اند که این امر ملزم به محیا کردن بستر سخت افزاری و نرم افزاری بوده است حال تحقق شهر هوشمند در...

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ 400 بازدید