نصب تابلو متغر(vms) در بلوار جمهوری

نصب تابلو متغر(vms) در بلوار جمهوری


نصب تابلو متغر(vms) در بلوار جمهوری

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد

با محوریت سازمان فاوا شهرداری یزد و با همکاری واحد مهندسی ایمنی و ترافیک شهرداری، یک دستگاه تابلو پیام متغیر (VMS) در بلوار جمهوری نصب شد.

به گفته رئیس سازمان فاوا شهرداری یزد، این تابلو به ابعاد ۵ × ۲متر و با استفاده از قاب دروازه ای کامپوزیت با ارتفاع ۶ متر از سطح آسفالت نصب شده است.

مجید بیکی افزود: در حال حاضر سه متن آموزش شهروندی  (کرونا را شکست میدهیم) (عملیات گسترده ضد عفونی معابر سطح شهر شروع شد) و(از تردد در معابر اصلی خودداری کنید) برای این تابلوها در نظر گرفته شده است. در ضمن این VMS قابلیت اتصال به سامانه های شهرداری و دریافت اطلاعات از وب سرویس های مختلف را دارد و در آینده ای نزدیک، اطلاعات و آمار سامانه های شهرداری به صورت آنلاین بر روی این نمایشگر، نمایش داده می شود.

رئیس سازمان فاوا شهرداری یزد هدف از نصب این تابلو را  ارائه پیامهای مرتبط با مراقبت های بهداشتی و پیشگیری از کرونا در راستای بالابردن فرهنگ عمومی و اطلاع رسانی دانست و گفت: البته هدف اصلی این تابلو ارائه پیامهای ترافیکی در راستای بالابردن فرهنگ عمومی ترافیک و اطلاع رسانی از طریق پیامهای کوتاه متنی به منظور کاهش تخلفات است که با توجه به مسائل پیش آمده به موضوعات جدید اختصاص یافته است.