نشست مشترک سازمان فاوا و نمایندگان بانک تجارت پیرامون طرح اجرای کارت شهروندی

نشست مشترک سازمان فاوا و نمایندگان بانک تجارت پیرامون طرح اجرای کارت شهروندی


نشست مشترک سازمان فاوا و نمایندگان بانک تجارت پیرامون طرح اجرای کارت شهروندی

روز گذشته نشستی پیرامون طرح اجرای کارت شهروندی با نمایندگان بانک تجارت در محل سازمان فاوا تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد این جلسه با حضور مدیر عامل سازمان فاوا ، مدیریت منتخب بانک تجارت یزد ، مدیر عامل شرکت سیمرغ و همچنین برخی دیگر از مدیران سازمان فاوا و  بانک تجارت برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مدیر عامل سازمان فاوای شهردای یزد به ارائه نقطه نظرات سازمان پیرامون طرح اجرای کارت شهروندی پرداخت. مسعود تاج آبی اظهار داشت سازمان فاوا در اجرای این طرح چشم انداز و دیدگاه دقیق و روشنی دارد آنچنان که جهت تهیه سند پیشنهاد پروپوزال این طرح بالغ بر ۱۵۰۰ نفرساعت زمان صرف شده است. به گفته ایشان رویکرد سازمان فاوا در این طرح مشارکت با بانکی پیشرو است که بهترین پیشنهاد را ارائه دهد و از نظر فنی نیز از توان بالایی برخوردار باشد.

سپس نظارات (مشاور و عضو شورای سازمان فاوا) نیز پیرامون ابعاد فنی طرح شامل معماری سخت افزار و نرم افزار و لایه های ارتباطی آن به ارائه توضیح پرداخت و سوالاتی را مبنی بر سوابق اجرایی و توان فنی طرف مقابل مطرح نمود. همچنین مدیران سامانه های هوشمند و نرم افزار سازمان فاوا جنبه های دیگر زیرساختی طرح را تبیین نمودند.

در ادامه جلسه آقای مدیرعامل شرکت سیمرغ نیز به معرفی و سوابق کاری این شرکت پرداخت. پشامی اظهار داشت این شرکت از ۳ سال پیش در حوزه پرداخت الکترونیک شهری وارد شده و همچنین با شرکت توسن نیز فعالیت و همکاری دارد.  

در پایان جلسه مدیران بانک تجارت و شرکت سیمرغ به برخی از سوالات کارشناسان سازمان فاوا پاسخ دادند و مقرر گردید برخی دیگر از سوالات که نیاز به توضیح تخصصی تر دارد در جلسه ای دیگر و با حضور کارشناسان فنی بانک تجارت پاسخ داده شود.

شایان ذکر است که این جلسه در راستای مجموعه جلسات سازمان فاوا در رابطه با خدمات کارت شهروندی با بانکها و موسسات مختلف صورت گرفت.