• دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

نشست مشترک در راستای گسترش زمینه‌های همکاری بین شهرداری یزد و شرکت سرمایه گذاری مبین ایران برگزار گردید

نشست مشترک در راستای گسترش زمینه‌های همکاری بین شهرداری یزد و شرکت سرمایه گذاری مبین ایران برگزار گردید

استفاده از توان سازمان فاوا شهرداری یزد برای بومی‌سازی ایده ها و پروژه ها در راستای دستیابی به الگوی بهینه و ساختار یافته به‌منظور اهداف مشترک در اجرای پروژه های فناورانه

 

نشست مشترک گسترش زمینه‌های همکاری بین شهرداری یزد و شرکت مبین ایران برگزار شد و دو طرف بر استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت یکدیگر تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا، نشست مشترک در زمینه گسترش همکاری و سرمایه گذاری در زمینه اجرای پروژه های فناورانه بین شهرداری یزد و شرکت مبین ایران با حضور مسعود تاج آبی رئیس سازمان فاوا ، رحمانی مدیرعامل منطقه ویژه و مدیران و کارشناسان شرکت مبین ایران برگزار شد.

 

این جلسه که در پی تفاهم نامه همکاری بین سازمان فاوا شهرداری یزد و شرکت سرمایه گذاری مبین ایران در تهران برگزار گردید زمینه‌های همکاری بین شهرداری یزد و شرکت مبین ایران مورد بررسی قرار گرفت و دو طرف ضمن تاکید بر استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت یکدیگر، به بررسی ابعاد و شیوه‌های توسعه‌ی همکاری‌ پرداختند.

 

هم‌چنین استفاده از توان سازمان فاوا شهرداری یزد  برای بومی‌سازی ایده ها و پروژه ها در راستای دستیابی به الگوی بهینه و ساختار یافته به‌منظور اهداف مشترک در اجرای پروژه ها دیگر موارد مورد بررسی در این نشست بود.

در پایان مقرر شد، کارگروهی مشترک بین شهرداری یزد و شرکت مبین ایران تشکیل تا راستای رسیدن به شهری هوشمند و اجرای پروژه های قابل سرمایه گذاری قدم های موثری برداشته شود.

آدرس کوتاه :

برگزاری جلسه فنی در راستای ایجاد قابلیت استعلام و پرداخت عوارض شهرداری در پیام رسان "بله" بانک ملی در سازمان فاوا شهرداری یزد

بیکی با بیان اینکه هم اکنون پرداخت عوارض به شیوه های مختلفی از جمله دفاتر پیشخوان دولت، وب سایت شهرداری یزد انجام می شود، تصریح کرد: هدف از این اقدام...

۱۳۹۸/۰۷/۶ 80 بازدید