• دوشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

مسئولین سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد روز معلم را گرامی داشتند


مسئولین سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، به مناسبت گرامیداشت سالروز شهات استاد مرتضی مطهری و روز معلم، از معلمین فرهنگسرای خانواده یزد، تقدیر و تجلیل کردند.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ تعلیم و تعلم، از شئون الهی است. معلم ایمان را به بشر می آموزد و آن را بر لوح جان و ضمیرهای پاک، حک می کند و سیاهی جهل را از دل ها می زداید. دغدغه معلم، همیشه این است که حیات بشر بر مدار ارزش ها و کرامت های انسانی بچرخد.
 
والاترین رابطه انسانی، رابطه بین معلم و شاگرد است و بهترین نوع این رابطه، بر مبنای ادب و حرمت استوار است. معلم به شاگرد خویش، با چشم مهر و رحمت و حرمت می نگرد و در کمال صداقت، از بهره فراوان علم خویش، او را بهره مند می سازد و شاگرد، با همه فروتنی و احترام، می کوشد تا تمام آموزه های مکتب معلم را به بهترین شیوه، فرا گیرد و مطیع و فرمانبردار باشد.
 
مسئولین سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، به مناسبت گرامیداشت سالروز شهات استاد مررتضی مطهری و روز معلم، از معلمین فرهنگسرای خانواده یزد، تقدیر و تجلیل کردند.
 
انتهای پیام/ش
 

آدرس کوتاه :

نشست چند جانبه عضو شورای اسلامی شهر یزد و رؤسای سازمان های فاوا و حمل و نقل شهرداری یزد با شرکت بخش خصوصی پرداخت الکترونیکی؛

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد روز پنجشنبه 29 فروردین 1398، نشستی چند جانبه با حضور حمید رضا قمی عضو شورای اسلامی شهر...

۱۳۹۸/۰۱/۲۹ 310 بازدید