• سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

شهرداری یزد و اداره کل بهزیستی استان در راستای تبادل اطلاعات مکانی و توصیفی، تفاهم نامه امضا کردند

شهرداری یزد و اداره کل بهزیستی استان در راستای تبادل اطلاعات مکانی و توصیفی، تفاهم نامه امضا کردند

در راستای تبادل اطلاعات و نهادینه کردن استفاده از فناوری‌های جدید در مدیریت اطلاعات مکانی و توصیفی،  شهرداری یزد و اداره کل بهزیستی استان تفاهم نامه تبادل اطلاعات رایگان امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد در جلسه‌ای که صبح امروز با حضور شهردار یزد، مدیر کل بهزیستی استان و سرپرست سازمان فاوا شهرداری یزد در دفتر شهردار برگزار شد، تفاهم‌نامه ارتباط مجازي تحت نرم‌افزار SDI در جهت خدمات‌دهی بهتر و مستمر به شهروندان شهر یزد در جهت کاهش هزینه و افزایش بهره‌وری فیمابین دو ارگان منعقد شد.

طبق این تفاهم‌نامه سازمان فاوا با همکاری اداره کل بهزیستی استان، لایه‌های مکانی مراکز بهزیستی، مهدکودک و ساير اطلاعات و آمار ارسالي از اداره کل بهزیستی استان را بر روی نرم‌افزار خود بارگذاری می‌نماید. همچنین سازمان فاوا مرکز داده و سخت‌افزار مورد نیاز جهت برداشت اطلاعات را در اختیار اداره کل بهزیستی قرار خواهد داد.

گفتنی است در راستای توسعه SDI در شهر یزد پیش از این تفاهم‌نامه‌های مختلفی با ادارات استان از جمله شرکت‌ آب و فاضلاب، شرکت توزیع برق، سازمان ثبت اسناد، مرکز بهداشت، پلیس راهور استان و سازمان آموزش و پرورش منعقد شده بود.

آدرس کوتاه :

برگزاری جلسه فنی در راستای ایجاد قابلیت استعلام و پرداخت عوارض شهرداری در پیام رسان "بله" بانک ملی در سازمان فاوا شهرداری یزد

بیکی با بیان اینکه هم اکنون پرداخت عوارض به شیوه های مختلفی از جمله دفاتر پیشخوان دولت، وب سایت شهرداری یزد انجام می شود، تصریح کرد: هدف از این اقدام...

۱۳۹۸/۰۷/۶ 81 بازدید