• دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

رونمایی طرح و قالب جدید پرتال شهرداری یزد برمبنای خدمت گرایی و شهروندمداری توسط سازمان فاوا شهرداری یزد

رونمایی طرح و قالب جدید پرتال شهرداری یزد برمبنای خدمت گرایی و شهروندمداری توسط سازمان فاوا شهرداری یزد

رونمایی طرح و قالب جدید پرتال شهرداری یزد برمبنای خدمت گرایی و شهروندمداری توسط سازمان فاوا شهرداری یزد

 

رونمایی طرح و قالب جدید پرتال شهرداری یزد

 

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد از رونمایی طرح و قالب جدید پرتال شهرداری یزد خبر داد.
 

Untitled.pngبه گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد، مسعود تاج آبی با اشاره به اهمیت فضای مجازی و اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و اقدامات مجموعه از این طریق بیان کرد: این امر به عنوان راهی برای ایجاد ارتباط هرچه بهتر با مخاطبین است.

 

وی اظهار کرد: بنا به درخواست شهرداری یزد و نیاز این مدیریت به اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و اقدامات از طریق وب سایت در قالب جدید، بر آن شدیم با طراحی قالبی جدید برای پرتال این ارگان مردمی گامی موثرتر در مدیریت شهری برداریم.

 

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد در ادامه ضمن اشاره به مهمترین خدمات ارایه شده در این پرتال اشاره کرد و افزود: کاهش زمان بارگذاری، انتخاب رنگ مناسب، استفاده از عکس‌های تزیینی و تبلیغات مناسب از فعالیت‌ها و اقدامات شهرداری، درج اطلاعات تماس و حرکت آسان در سایت به عنوان بخشی از توانایی‌های این وب سایت مطرح است که با هماهنگی و همکاری موثر همکاران واحد روابط عمومی شهرداری و تیم تخصصی سازمان انجام شد.

 

تاج آبی  در تشریح سایر قابلیت ها و ویژگی های پرتال جدید شهرداری یزد افزود:

 کیفیت گرافیکی بالا، واکنش گرا بودن قالب، بارز بودن بخش اخبار ، امکان نظرسنجی همزمان با چند پرسش، دسترسی سریع به خدمات شهروندی، توجه به مقوله شهروند مداری بر پایه ارتباطات دوسویه  باتوجه به اصول و فنون روابط عمومی شهروندی،  مورد نظر قرار گرفته است. همچنین، سرویس ها و خدمات جدید  مبتنی بر شهروند مداری به صورت یکجا در صفحه نخست این پرتال در دسترس است.

گفتنی است؛ پرتال شهرداری یزد از طریق آدرس yazd.ir قابل مشاهده است.

 

.

 

آدرس کوتاه :

برگزاری جلسه فنی در راستای ایجاد قابلیت استعلام و پرداخت عوارض شهرداری در پیام رسان "بله" بانک ملی در سازمان فاوا شهرداری یزد

بیکی با بیان اینکه هم اکنون پرداخت عوارض به شیوه های مختلفی از جمله دفاتر پیشخوان دولت، وب سایت شهرداری یزد انجام می شود، تصریح کرد: هدف از این اقدام...

۱۳۹۸/۰۷/۶ 80 بازدید