• پنج‌شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

دیدار مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با جانباز 55 درصد دفاع مقدس


مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد بر پاسداشت خانواده های معظم شهداء، ایثارگران و جانبازان که یادگاران دفاع مقدس هستند، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ محمدرضا پیرنیا به اتفاق جمعی از پرسنل سازمان با  علی اکبر خضری جانباز 55 درصد و خانواده ی معظم ایشان با حضور در منزلشان  دیدار و گفتگو کرد.

این مقام مسئول در این دیدار ضمن ‏تجلیل از ایثار و فداکاری این جانباز 55 درصد، یادآورشد: ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است ،امید می رود مسئولان سنت دیدار با خانواده های شهداء، ایثارگران و جانبازان را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.

علی اکبر خضری  هم اکنون بیش از 36 سال است از ناحیه کمر،شانه و شش جانباز می باشد، با اقتدا به مولای خود امام حسین(ع) در برابر مشکلات صبر و بردباری پیشه کرده است.


آدرس کوتاه :

نشست چند جانبه عضو شورای اسلامی شهر یزد و رؤسای سازمان های فاوا و حمل و نقل شهرداری یزد با شرکت بخش خصوصی پرداخت الکترونیکی؛

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد روز پنجشنبه 29 فروردین 1398، نشستی چند جانبه با حضور حمید رضا قمی عضو شورای اسلامی شهر...

۱۳۹۸/۰۱/۲۹ 312 بازدید