• جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

دیدار مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با جانباز 55 درصد دفاع مقدس


مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد بر پاسداشت خانواده های معظم شهداء، ایثارگران و جانبازان که یادگاران دفاع مقدس هستند، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ محمدرضا پیرنیا به اتفاق جمعی از پرسنل سازمان با  علی اکبر خضری جانباز 55 درصد و خانواده ی معظم ایشان با حضور در منزلشان  دیدار و گفتگو کرد.

این مقام مسئول در این دیدار ضمن ‏تجلیل از ایثار و فداکاری این جانباز 55 درصد، یادآورشد: ایثار جانبازان و آزادگان و صبر آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است ،امید می رود مسئولان سنت دیدار با خانواده های شهداء، ایثارگران و جانبازان را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.

علی اکبر خضری  هم اکنون بیش از 36 سال است از ناحیه کمر،شانه و شش جانباز می باشد، با اقتدا به مولای خود امام حسین(ع) در برابر مشکلات صبر و بردباری پیشه کرده است.






آدرس کوتاه :

برگزاری جلسه فنی در راستای ایجاد قابلیت استعلام و پرداخت عوارض شهرداری در پیام رسان "بله" بانک ملی در سازمان فاوا شهرداری یزد

بیکی با بیان اینکه هم اکنون پرداخت عوارض به شیوه های مختلفی از جمله دفاتر پیشخوان دولت، وب سایت شهرداری یزد انجام می شود، تصریح کرد: هدف از این اقدام...

۱۳۹۸/۰۷/۶ 76 بازدید