• چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

دوره آموزشی SDI ویژه مدیران اداره کل بهزیستی استان یزد برگزار شد

دوره آموزشی SDI ویژه مدیران اداره کل بهزیستی استان یزد برگزار شد

دوره آموزشی سامانه جامع اطلاعات مکانی برای مدیران و کارشناسان اداره کل بهزیستی هفته گذشته در محل ستاد بهزیستی استان برگزار شد.

مدیر SDI سازمان فاوا شهرداری یزد در مصاحبه با خبرنگار ما ضمن اعلام این خبر گفت پس از تفاهم‌نامه منعقد شده با اداره کل بهزیستی، کاربری‌های مرتبط تعریف و به حدود 20 نفر از مدیران و کارشناسان مجموعه آموزش‌های لازم ارائه شد.

علیرضا سرسنگی افزود در این جلسه آموزشی مباحثی شامل: مفاهیم اطلاعات و اطلاعات مکانی، نحوه تولید و جمع آوری اطلاعات، مفاهیم Web GIS، ساختار و مزایای SDI ، تعریف دسترسی در نرم افزار SDI  فاوا و نحوه استفاده از نرم افزار در این جلسه آموزش داده شد.

پس از اتمام این دوره آموزشی و جمع آوری اطلاعات مرتبط، لایه‌های مکانی مراکز بهزیستی، مهدکودک و ساير اطلاعات و آمار ارسالي به‌روز خواهد شد و امکان ارائه اطلس‌های مرتبط توسط اداره کل بهزیستی وجود خواهد داشت.

گفتنی است تفاهم نامه تبادل اطلاعات رایگان مکانی و توصیفی مابین شهرداری یزد، سازمان فاوا و اداره کل بهزیستی استان تیرماه سال جاری منعقد شد.

آدرس کوتاه :

برگزاری جلسه فنی در راستای ایجاد قابلیت استعلام و پرداخت عوارض شهرداری در پیام رسان "بله" بانک ملی در سازمان فاوا شهرداری یزد

بیکی با بیان اینکه هم اکنون پرداخت عوارض به شیوه های مختلفی از جمله دفاتر پیشخوان دولت، وب سایت شهرداری یزد انجام می شود، تصریح کرد: هدف از این اقدام...

۱۳۹۸/۰۷/۶ 84 بازدید