• دوشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، کتابخانه پایگاه شهید احمدی روشن سازمان فاوا شهرداری یزد افتتاح شد.

در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، کتابخانه پایگاه شهید احمدی روشن سازمان فاوا شهرداری یزد افتتاح شد.

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و در راستای توسعه خدمات و ترویج گفتمان کتابخوانی، کتابخانه پایگاه شهید احمدی روشن سازمان فاوا شهرداری یزد امروز با حضور رئیس سازمان فاوا، فرمانده پایگاه شهیداحمدی روشن و جمعی از کارکنان  افتتاح شد.

 

در این مراسم تاج آبی رئیس سازمان فاوا شهرداری یزد ضمن اظهار تأسف از حادثه دلخراش زلزله استان کرمانشاه با تسلیت این واقعه جانسوز به زلزله زدگان، از تلاش اعضاء پایگاه جهت اجرای کتابخانه پایگاه تشکر نمود و گفت: افتتاح کتابخانه پایگاه شهید احمدی روشن با توجه به مسائل و مشکلات مطرح شده ،امری شایسته برای پرسنل و اعضای پایگاه  بود که به حمدا... انجام گرفته است.

 

وی پایین بودن سرانه مطالعه را یکی از مسائل حائز اهمیت عنوان کرد و گفت:متاسفانه دغدغه های فکری و مشکلات زندگی سبب شده تا ما از امر سودمند مطالعه فاصله بگیریم،کتاب غذای روح است و ذهن انسان را از دغدغه های روزمره دور می کند.

در ادامه این مراسم صادق صوغانی پور فرمانده پایگاه شهید احمدی روشن ضمن اظهار تأسف از حادثه دلخراش زلزله استان کرمانشاه ازاعضای پایگاه و کسانی که همت زیادی برای راه اندازی  این مکان فرهنگی نمودند،تشکر و قدردانی نمود. وی با اظهار امیدواری از حسن نیت انجام گرفته این بزرگواران در بهره برداری این کتابخانه گفت:  بدون شک افتتاح این امر سرمنشاء کارهای خوب و عام المنفعه خواهد بود.

 

در پایان این مراسم از کلیه مسئولان و عزیزانی که در راه اندازی این کتابخانه نقش موثری را ایفا کردند،تقدیر به عمل آمد.

آدرس کوتاه :

نشست چند جانبه عضو شورای اسلامی شهر یزد و رؤسای سازمان های فاوا و حمل و نقل شهرداری یزد با شرکت بخش خصوصی پرداخت الکترونیکی؛

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد روز پنجشنبه 29 فروردین 1398، نشستی چند جانبه با حضور حمید رضا قمی عضو شورای اسلامی شهر...

۱۳۹۸/۰۱/۲۹ 310 بازدید