خبرهای کوتاه سازمان فاوا

خبرهای کوتاه سازمان فاوا


خبرهای کوتاه سازمان فاوا

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد

با حضور بیکی رییس سازمان فاوا، فلاح معاون فنی فاوا و زارع معاون فنی سازمان حمل و نقل در پایانه دولت آباد، محل نصب نمایشگرهای سامانه اتوبوس یاب بررسی شد.

با حضور رییس فاوا، مدیر واحد GIS فاوا و شرکت مجری، مسائل فنی پهبادهای فتوگرامتری موجود مورد بررسی دقیق قرار گرفت و نوع پهبادهایی که سازمان فاوا برای کاهش هزینه های آتی و افزایش راندمان کاری تهیه خواهد کرد نهایی شد.

در جلسه ای با حضور رییس کمیسیون شهر هوشمند و نمایندگانی از ترافیک، فاوا و سرمایه گذاری و شرکت مجری در محل سازمان فاوا، وضعیت اجرای سامانه «دوچرخه های هوشمند» مورد بررسی قرار گرفت

تدوین قوانین و ضوابط لازم موقع اجرا، روش احراز هویت و ثبت نام در سامانه، نرم افزارهای سامانه و سایر عوامل موثر در اجرا مورد بحث قرار گرفت.

سامانه جدید رأی گیری با هدف کاهش هزینه های سخت افزاری و پشتیبانی از امکانات نرم افزاری بیشتر در صحن شورای شهر راه اندازی شد و در حال تست می باشد.

جلسه ای با حضور دکتر جعفری محقق شرکت جنرال موتورز آمریکا و استاد دانشگاه میشیگان با موضوع حمل و نقل هوشمند در کمیسیون شهر هوشمند برگزار شد و تجارب جهانی این موضوع مورد بحث قرار گرفت