حضور سازمان فاوا شهرداری یزد در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ

حضور سازمان فاوا شهرداری یزد در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ


حضور سازمان فاوا شهرداری یزد در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ

سازمان فاوا شهرداری یزد در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ شرکت نمود.

 این نمایشگاه از تاریخ 25 لغایت 28 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار گردید و سازمان فاوا با استقرار در بخش پاویون وزارت کشور به ارائه دستاوردهای خود پرداخت.

در طی برگزاری این نمایشگاه، دکتر واعظی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در پاوین وزارت کشور از مجموعه غرفه های مربوطه از جمله سازمان فاوا شهرداری یزد بازدید بعمل آورد.

دکتر واعظی با اشاره به برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ با محوریت شبکه ملی اطلاعات گفت: با راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در دولت یازدهم یکی از مطالبات اساسی و 14 ساله مردم و مقام معظم رهبری اجرائی شد. امروزه توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان بستر اصلی زیرساخت کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در کشور علاوه بر تحقق دولت الکترونیک می تواند به توانمند سازی و شفافیت نظام اداری کشور کمک کند.

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.