• چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

حضور سازمان فاوا شهرداری یزد در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ

حضور سازمان فاوا شهرداری یزد در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ

سازمان فاوا شهرداری یزد در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ شرکت نمود.

 این نمایشگاه از تاریخ 25 لغایت 28 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار گردید و سازمان فاوا با استقرار در بخش پاویون وزارت کشور به ارائه دستاوردهای خود پرداخت.

در طی برگزاری این نمایشگاه، دکتر واعظی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در پاوین وزارت کشور از مجموعه غرفه های مربوطه از جمله سازمان فاوا شهرداری یزد بازدید بعمل آورد.

دکتر واعظی با اشاره به برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ با محوریت شبکه ملی اطلاعات گفت: با راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در دولت یازدهم یکی از مطالبات اساسی و 14 ساله مردم و مقام معظم رهبری اجرائی شد. امروزه توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان بستر اصلی زیرساخت کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در کشور علاوه بر تحقق دولت الکترونیک می تواند به توانمند سازی و شفافیت نظام اداری کشور کمک کند.

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

آدرس کوتاه :

برگزاری جلسه فنی در راستای ایجاد قابلیت استعلام و پرداخت عوارض شهرداری در پیام رسان "بله" بانک ملی در سازمان فاوا شهرداری یزد

بیکی با بیان اینکه هم اکنون پرداخت عوارض به شیوه های مختلفی از جمله دفاتر پیشخوان دولت، وب سایت شهرداری یزد انجام می شود، تصریح کرد: هدف از این اقدام...

۱۳۹۸/۰۷/۶ 85 بازدید