• دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

جلسه همکاری و تبادل نظر مرکز خلاقیت و فناوری¬های نوین شهری با سازمان فاوا شهرداری یزد برگزار شد.

جلسه همکاری و تبادل نظر مرکز خلاقیت و فناوری¬های نوین شهری با سازمان فاوا شهرداری یزد برگزار شد.

جلسه همکاری و تبادل نظر مرکز خلاقیت و فناوری¬های نوین شهری با سازمان فاوا شهرداری یزد برگزار شد.

رئیس مرکز فناوری‌های نوین شهرداری یزد عنوان کرد: این مرکز قصد دارد با ايجاد زمينه هاي لازم براي شناسايي و به کارگيري فناوري هاي نوين شهري از خلاقيت هاي فناورانه به عنوان محرک  رشد اقتصادي در جهت بازآفرینی، شکوفایی نوآوري، افزايش کارایی و ارتقاء كيفيت زندگي شهروندی بهره مند شود.

امین مقدم افزود: در همین راستا خلاقیت و نوآوری به ویژه از ديد اقتصادي، معرف مهمي در باز ترکيب عناصر براي دستيابي به تکنولوژی های نوين، توسعه دانايي محور و در نتيجه نیل به اهداف بلند شهرداری، شهروندان و رشد همه جانبه است.

مسعود تاج آبی رئیس سازمان فاوا شهرداری یزد  خاطر نشان کرد: اهمیت و نقش خلاقیت و نوآوری در عرصه‌های عمومی و شهری برشمرد و افزود  یزد شهر ی هوشمند ،خلاق، دانش بنیان و  پیشرو در رونق اقتصادی مبتنی بر نوآوری می باشد که این مرکزمی­تواند با ایجاد فرصت‌های خلاق و همچنین زمینه‌سازی و بسترسازی در این زمینه نقش بسزایی در تحقق این امر بردارد.

 وی خاطر نشان کرد در راستای راهبردها و سیاست های سازمان با مرکز خلاقیت و فناوری­های نوین شهری تفاهم نامه ای مبنی بر همکاری و تبادل اطلاعات منعقد خواهد شد که این تفاهم نامه به عنوان نقشه راهی برای همکاری های آینده می­باشد.

لازم به توضیح است که مرکز خلاقیت و فناوری­های نوین شهری در سال 1396 و با هدف توسعه و فراهم آوردن امکانات پژوهشی بنیادی، کاربردی و آموزشی در زمینه فناورانه با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری تأسیس شد.

توسعه دانایی محور شهرها، شکل تازه ای از توسعه در عصر دانایی است که هدفش آوردن شکوفايي و پايداري محيطي همراه با يک نظم اجتماعي در شهرهاست.

 

 

آدرس کوتاه :

برگزاری جلسه فنی در راستای ایجاد قابلیت استعلام و پرداخت عوارض شهرداری در پیام رسان "بله" بانک ملی در سازمان فاوا شهرداری یزد

بیکی با بیان اینکه هم اکنون پرداخت عوارض به شیوه های مختلفی از جمله دفاتر پیشخوان دولت، وب سایت شهرداری یزد انجام می شود، تصریح کرد: هدف از این اقدام...

۱۳۹۸/۰۷/۶ 67 بازدید