• چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

بازدید مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور از سازمان فاوا

بازدید مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور از سازمان فاوا

روز گذشته مديركل دفتر نوسازي، تحول اداري و فناوري اطلاعات سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور با حضور در سازمان فاوا شهرداری یزد از نزدیک با فعالیت­ های این سازمان آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد در این دیدار که مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و معاونین اداری مالی و شهرسازی شهرداری یزد نیز حضور داشتند، خلاصه­ ای از عمکرد گذشته و وضعیت کنونی سیستم ­های راه ­اندازی­ شده در مجموعه شهرداری­ یزد توسط سرپرست سازمان فاوا ارائه شد.

محمدرضا میرشمسی ضمن تشریح عملکرد سازمان فاوا در حوزه ­های زیرساخت، شهرسازی، عمرانی، خدمات شهری، برنامه­ ریزی، حمل و نقل و ترافیک و اداری مالی اشاره کرد علیرغم مدت زمان کمی که از تاسیس سازمان می­گذرد توانستیم با استقرار یک تیم متخصص در اغلب حوزه ­ها سامانه­ هایی در سطح کشوری تولید کنیم.

میرشمسی ادامه داد در حوزه اداری مالی هم ­اکنون سیستم جامع اداری مالی سازمان فاوا با 18 زیرسیستم و امکان استفاده از یک پایگاه داده متمرکز در سطح کشور کم ­نظیر است.

گفتنی است در انتهای جلسه سیستم جامع اطلاعات مکانی به عنوان یکی از چهار سیستم برتر نرم افزاری استان یزد برای حاضرین ارائه گردید .

آدرس کوتاه :

برگزاری جلسه فنی در راستای ایجاد قابلیت استعلام و پرداخت عوارض شهرداری در پیام رسان "بله" بانک ملی در سازمان فاوا شهرداری یزد

بیکی با بیان اینکه هم اکنون پرداخت عوارض به شیوه های مختلفی از جمله دفاتر پیشخوان دولت، وب سایت شهرداری یزد انجام می شود، تصریح کرد: هدف از این اقدام...

۱۳۹۸/۰۷/۶ 84 بازدید