• دوشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

بازدید مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور از سازمان فاوا

بازدید مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور از سازمان فاوا

روز گذشته مديركل دفتر نوسازي، تحول اداري و فناوري اطلاعات سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور با حضور در سازمان فاوا شهرداری یزد از نزدیک با فعالیت­ های این سازمان آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد در این دیدار که مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و معاونین اداری مالی و شهرسازی شهرداری یزد نیز حضور داشتند، خلاصه­ ای از عمکرد گذشته و وضعیت کنونی سیستم ­های راه ­اندازی­ شده در مجموعه شهرداری­ یزد توسط سرپرست سازمان فاوا ارائه شد.

محمدرضا میرشمسی ضمن تشریح عملکرد سازمان فاوا در حوزه ­های زیرساخت، شهرسازی، عمرانی، خدمات شهری، برنامه­ ریزی، حمل و نقل و ترافیک و اداری مالی اشاره کرد علیرغم مدت زمان کمی که از تاسیس سازمان می­گذرد توانستیم با استقرار یک تیم متخصص در اغلب حوزه ­ها سامانه­ هایی در سطح کشوری تولید کنیم.

میرشمسی ادامه داد در حوزه اداری مالی هم ­اکنون سیستم جامع اداری مالی سازمان فاوا با 18 زیرسیستم و امکان استفاده از یک پایگاه داده متمرکز در سطح کشور کم ­نظیر است.

گفتنی است در انتهای جلسه سیستم جامع اطلاعات مکانی به عنوان یکی از چهار سیستم برتر نرم افزاری استان یزد برای حاضرین ارائه گردید .

آدرس کوتاه :

نشست چند جانبه عضو شورای اسلامی شهر یزد و رؤسای سازمان های فاوا و حمل و نقل شهرداری یزد با شرکت بخش خصوصی پرداخت الکترونیکی؛

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد روز پنجشنبه 29 فروردین 1398، نشستی چند جانبه با حضور حمید رضا قمی عضو شورای اسلامی شهر...

۱۳۹۸/۰۱/۲۹ 310 بازدید