• چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

اینترانت شهری رایگان در 9 بوستان یزد راه اندازی شد

اینترانت شهری رایگان در 9 بوستان یزد راه اندازی شد

 

با همکاری سازمان فاوا شهرداری یزد و گروه پیشگامان کویر، اینترانت رایگان در 9 بوستان، تکیه امیرچقماق، مسجد جامع، سالن انتظار راه آهن و ترمینال مسافربری شهر یزد در دسترس مسافرین نوروزی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي سازمان فاوا شهرداري یزد، اينترانت بي‌سيم رايگان (WiFi) براي ميهمانان و مسافران نوروزي در پارک‌های غدیر، طبیعت شاهدیه، هفت تیر، کوهستان، بزرگ شهر، شادی، آزادگان، آزادشهر و طوبی برقرار می‌باشد. شایان ذکر است از طریق اینترانت شهری سرویس اینترنت به صورت رایگان در اختیار ثبت نام کنندگان می باشد.

متقاضیان می‌توانند با ارسال یک کد چهار رقمی به صورت پیامک به عنوان رمز به شماره 1000151529 اقدام به ثبت نام نموده و شماره تلفن همراه ارسال کننده پیامک به عنوان نام کاربری در نظر گرفته خواهد شد. سپس با مراجعه به یکی از محل‌های یاد شده و اتصال به GamWIFI و باز نمودن مرورگر و وارد نمودن نام کاربری (شماره موبایل با صفر) و رمز (کد ارسالی به شماره 1000151529) اقدام به استفاده از اینترنت رایگان نمایند. 

آدرس کوتاه :

برگزاری جلسه فنی در راستای ایجاد قابلیت استعلام و پرداخت عوارض شهرداری در پیام رسان "بله" بانک ملی در سازمان فاوا شهرداری یزد

بیکی با بیان اینکه هم اکنون پرداخت عوارض به شیوه های مختلفی از جمله دفاتر پیشخوان دولت، وب سایت شهرداری یزد انجام می شود، تصریح کرد: هدف از این اقدام...

۱۳۹۸/۰۷/۶ 70 بازدید