• دوشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

امضاء تفاهم نامه همکاری بین شهرداری یزد و اداره کل پست استان

امضاء تفاهم نامه همکاری بین شهرداری یزد و اداره کل پست استان

همزمان با دهه مبارک فجر، تفاهم نامه گسترش همکاری های متقابل بین شهرداری یزد و اداره کل پست استان یزد با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امضا شد

 

photo6039506338335271603.jpgهمزمان با دهه مبارک فجر، تفاهم نامه گسترش همکاری های متقابل بین شهرداری یزد و اداره کل پست استان یزد با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امضا شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد: در مراسمی که روز سه شنبه هفدهم بهمن ماه 1396 با حضور آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمالی‌نژاد شهردار یزد و مسئولین ادارات و مراکز علمی و پژوهشی استان در دانشگاه یزد برگزار شد، تفاهم‌نامه همکاری‌های نوآورانه و فناورانه فی‌مابین شهرداری یزد و اداره  کل پست استان یزد توسط شهردارو مدیرکل اداره پست استان یزد به امضاء رسید.

 

 

این تفاهم نامه به منظور گسترش، تقویت و توسعه همکاری‌ها با هدف دسترسی و بکارگیری فناوری‌های نوین و روزآمد در اجرای طرح‌های فناورانه، در حوزه مدیریت شهری، همچنین تبادل داده های به روز شده نشانی استاندارد و کدپستی املاک با لایه های نقشه های پارسل ملک و خط معبر به صورت برخط  می باشد که با هدف اجرا و پیاده سازی پروژه مدیریت نشانی مکان محور و استعلامات میان دستگاهی اماکنG-NAF  در استان یزد منعقد شده است.

 

از زمینه‌های همکاری مشترک این تفاهم‌نامه میتوان به همکاری در شناسایی و ارائه راهکار برای نیازهای فناورانه شهرداری یزد در حوزه اطلاعات مکان محور، مبادله دانش فنی حوزه اطلاعات مکانی مرتبط با مدیریت شهری و همکاری در به­روزرسانی اطلاعات اشاره نمود.

 

 

 

 

آدرس کوتاه :

پشتیبانی آنلاین و دائمی از سامانه های اداری مالی و نرم افزار های تخصصی شهرداری توسط سازمان فاوا شهرداری یزد

در گذشته شهرداری ها به سمت الکترونیکی شدن گام برداشته اند که این امر ملزم به محیا کردن بستر سخت افزاری و نرم افزاری بوده است حال تحقق شهر هوشمند در...

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ 400 بازدید