• دوشنبه، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

از برگزیدگان مسابقات والیبال مجموعه شهرداری یزد تقدیر شد

از برگزیدگان مسابقات والیبال مجموعه شهرداری یزد تقدیر شد

در مراسمی که روز گذشته به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در محل فرهنگسرای شهرداری یزد برگزار شد از مقام‌آوران مسابقات والیبال مجموعه شهرداری یزد تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد در این مراسم که با حضور نمایندگان تیم‌های برگزیده و جمع کثیری از همشهریان برگزار گردید، از رتبه‌های اول تا سوم مسابقات با اهدای مدال و کاپ قهرمانی تقدیر شد.

در این دوره از مسابقات که تیرماه سال جاری با حضور 13 تیم از مجموعه‌های مختلف شهرداری یزد برگزار شد، تیم والیبال سازمان فاوا پس از تیم‌های منطقه یک و آتش‌نشانی بر سکوی سوم ایستاد.

محمدرضا میرشمسی، صادق صوغانی پور، مهدی فلاح، مسلم سلطانی، مسعود دهقانپور، محمد روستایی، مجید بیکی، امین خبیری و علی عبداللهی به سرپرستی محمد حسین شفیعیه اعضای تیم سازمان فاوا را در این مسابقات تشکیل دادند.

آدرس کوتاه :

نشست چند جانبه عضو شورای اسلامی شهر یزد و رؤسای سازمان های فاوا و حمل و نقل شهرداری یزد با شرکت بخش خصوصی پرداخت الکترونیکی؛

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد روز پنجشنبه 29 فروردین 1398، نشستی چند جانبه با حضور حمید رضا قمی عضو شورای اسلامی شهر...

۱۳۹۸/۰۱/۲۹ 310 بازدید