• چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

از برگزیدگان مسابقات والیبال مجموعه شهرداری یزد تقدیر شد

از برگزیدگان مسابقات والیبال مجموعه شهرداری یزد تقدیر شد

در مراسمی که روز گذشته به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در محل فرهنگسرای شهرداری یزد برگزار شد از مقام‌آوران مسابقات والیبال مجموعه شهرداری یزد تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد در این مراسم که با حضور نمایندگان تیم‌های برگزیده و جمع کثیری از همشهریان برگزار گردید، از رتبه‌های اول تا سوم مسابقات با اهدای مدال و کاپ قهرمانی تقدیر شد.

در این دوره از مسابقات که تیرماه سال جاری با حضور 13 تیم از مجموعه‌های مختلف شهرداری یزد برگزار شد، تیم والیبال سازمان فاوا پس از تیم‌های منطقه یک و آتش‌نشانی بر سکوی سوم ایستاد.

محمدرضا میرشمسی، صادق صوغانی پور، مهدی فلاح، مسلم سلطانی، مسعود دهقانپور، محمد روستایی، مجید بیکی، امین خبیری و علی عبداللهی به سرپرستی محمد حسین شفیعیه اعضای تیم سازمان فاوا را در این مسابقات تشکیل دادند.

آدرس کوتاه :

برگزاری جلسه فنی در راستای ایجاد قابلیت استعلام و پرداخت عوارض شهرداری در پیام رسان "بله" بانک ملی در سازمان فاوا شهرداری یزد

بیکی با بیان اینکه هم اکنون پرداخت عوارض به شیوه های مختلفی از جمله دفاتر پیشخوان دولت، وب سایت شهرداری یزد انجام می شود، تصریح کرد: هدف از این اقدام...

۱۳۹۸/۰۷/۶ 84 بازدید