• دوشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

از برندگان مسابقه کتابخوانی سبک زندگی فاطمی تقدیر شد

از برندگان مسابقه کتابخوانی سبک زندگی فاطمی تقدیر شد

ظهر امروز از برندگان مسابقه کتابخوانی سبک زندگی فاطمی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری یزد، در مراسمی که ظهر امروز در شورای اسلامی شهر یزد برگزار شد از برندگان مسابقه کتابخوانی سبک زندگی فاطمی با اهدای جوایزی تقدیر گردید.

در این مراسم که با حضور رئیس و اعضای کمیسیون فرهنگی شورا، مدیرعامل سازمان فاوا و مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد برگزار شد، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ضمن تشکر از حضور این عزیزان در مسابقه، کتاب فریاد مهتاب، خاطرات مادر مظلوم مدینه را یکی از کتب ارزشمند موجود در زمینه زندگی‌نامه حضرت فاطمه زهرا (س) عنوان کرد و گفت امید است تمامی مردم با مطالعه این کتاب اخلاق آن حضرت را اسوه زندگی خود قرار دهند.

خانم‌ها منصوره دباغیان، مهدیه زارع، فرخنده فیضی‌فر، لیلا زارع و آقای مجتبی رضایی از میان 1430 نفر شرکت‌کننده که توانستند پاسخ‌های صحیح مسابقه را ارسال نمایند به قید قرعه برنده این مسابقه شدند.

شایان ذکر است مسابقه سبک زندگی فاطمی برای اولین بار در سال جاری به صورت الکترونیکی در ایام فاطمیه توسط سازمان فاوا شهرداری یزد برگزار گردید.

 
آدرس کوتاه :

پشتیبانی آنلاین و دائمی از سامانه های اداری مالی و نرم افزار های تخصصی شهرداری توسط سازمان فاوا شهرداری یزد

در گذشته شهرداری ها به سمت الکترونیکی شدن گام برداشته اند که این امر ملزم به محیا کردن بستر سخت افزاری و نرم افزاری بوده است حال تحقق شهر هوشمند در...

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ 400 بازدید