• دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

ازدواج های آگاهانه باید فرهنگ سازی شود


رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، در نشست «فرهنگسازی و تسهیل امر ازدواج جوانان» به اهمیت آموزش و فرهنگ سازی در راستای ترویج ازدواج های آگاهانه تاکید نمود.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ نشست «فرهنگسازی و تسهیل امر ازدواج جوانان» به همت جمع خیرین ازدواج جوانان استان و با حضور چند تن از مسئولین، در سالن شهید موحدین استانداری یزد با ریاست دکترطالبی برگزار شد.
 
در این جلسه، محمدرضا پیرنیا رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، ضمن تبریک هفته عفاف و حجاب و با آرزوی ارتقاء این دو ارزش در جامعه به همراه الگو پذیری از بانوی دو عالم، حضرت فاطمه (س)، .به اهمیت آموزش و فرهنگ سازی در راستای ترویج ازدواج های آگاهانه و سالم تاکید نمود.
 
پیرنیا، در ادامه این نشست، به معرفی بخشی از فعالیت های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، در حوزه ازدواج، از جمله برگزاری کارگاه های سبک زندگی اسلامی ، نشست های هفتگی نقش خانواده در ازدواج جوانان که با حضور کارشناسان مطرح استانی در فرهنگسراهای این سازمان در حال برگزاری است، پرداخت.
 
وی در پایان تصریح کرد: برای هرچه بهتر و پر بار تر شدن خروجی فعالیت های مرتبط با امر فرهنگ سازی ازدواج، حمایت مسئولین و همراهی سازمان های مردم نهاد از برگزاری همایش خیرین مورد انتظار است.
 
 
انتهای پیام/آدرس کوتاه :

برگزاری جلسه فنی در راستای ایجاد قابلیت استعلام و پرداخت عوارض شهرداری در پیام رسان "بله" بانک ملی در سازمان فاوا شهرداری یزد

بیکی با بیان اینکه هم اکنون پرداخت عوارض به شیوه های مختلفی از جمله دفاتر پیشخوان دولت، وب سایت شهرداری یزد انجام می شود، تصریح کرد: هدف از این اقدام...

۱۳۹۸/۰۷/۶ 67 بازدید