اخبار کوتاه سازمان فاوا شهرداری

اخبار کوتاه سازمان فاوا شهرداری


اخبار کوتاه سازمان فاوا شهرداری

 

اخبار کوتاه فاوا:

به گزارش رواط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد

با حضور بیکی سرپرست فاوا ، معاونین و مدیران فاوا، لیست وب سرویس های قابل ارائه به عموم همچنین وب سرویس های مورد نیاز از سایر دستگاه ها احصا شد و در دستور کار برای تدوین و تهیه قرار گرفت.

در جلسه ای با حضور شرکت مجری، در مورد مسائل فنی جهت موضوعات «حمل و نقل بر اساس تقاضا»  «احیای سرویس ادارات با استفاده از تکنولوژیهای جدید» همچنین مبحث خودروهای اشتراکی» بحث و تبادل نظر شد.

جهت استفاده هر چه بهتر کارکنان شهرداری از زیرسیستم اسناد دریافتنی برای ارائه خدمات بهتر، راهنمای جدید سامانه تهیه و در پرتال داخلی شهرداری قرار داده شد.

کلیه سرویس ها و خدمات شهرداری یزد به ترتیب و پس از ایجاد بر روی پیام رسان های بله و گپ در قالب ربات توسط شرکت بومی فعال خواهد شد.

تمام خطوط اتوبوس و ایستگاههای اتوبوس بر روی نقشه به صورت مکانمند توسط واحد GIS سازمان فاوا در حال به روز رسانی است و تا پایان هفته به اتمام می رسد.

سامانه شهروند سپاری(بخش استعلامات) در سیستم جامع شهرسازی به صورت پایلوت بارگذاری شد و سازمان در حال بررسی و تست آن و اعلام نظر به مجری است.

ارتباط سازمان فاوا با سامانه سیتاد(سامانه یکپارچه تعاملات الکترونیکی دولت) برقرار شد و سازمان در حال تست سامانه برای بهره برداری از سرویس هاست.