• شنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

مسئولین سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد روز معلم را گرامی داشتند


مسئولین سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، به مناسبت گرامیداشت سالروز شهات استاد مرتضی مطهری و روز معلم، از معلمین فرهنگسرای خانواده یزد، تقدیر و تجلیل کردند.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ تعلیم و تعلم، از شئون الهی است. معلم ایمان را به بشر می آموزد و آن را بر لوح جان و ضمیرهای پاک، حک می کند و سیاهی جهل را از دل ها می زداید. دغدغه معلم، همیشه این است که حیات بشر بر مدار ارزش ها و کرامت های انسانی بچرخد.
 
والاترین رابطه انسانی، رابطه بین معلم و شاگرد است و بهترین نوع این رابطه، بر مبنای ادب و حرمت استوار است. معلم به شاگرد خویش، با چشم مهر و رحمت و حرمت می نگرد و در کمال صداقت، از بهره فراوان علم خویش، او را بهره مند می سازد و شاگرد، با همه فروتنی و احترام، می کوشد تا تمام آموزه های مکتب معلم را به بهترین شیوه، فرا گیرد و مطیع و فرمانبردار باشد.
 
مسئولین سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، به مناسبت گرامیداشت سالروز شهات استاد مررتضی مطهری و روز معلم، از معلمین فرهنگسرای خانواده یزد، تقدیر و تجلیل کردند.
 
انتهای پیام/ش
 

آدرس کوتاه :

پشتیبانی آنلاین و دائمی از سامانه های اداری مالی و نرم افزار های تخصصی شهرداری توسط سازمان فاوا شهرداری یزد

در گذشته شهرداری ها به سمت الکترونیکی شدن گام برداشته اند که این امر ملزم به محیا کردن بستر سخت افزاری و نرم افزاری بوده است حال تحقق شهر هوشمند در...

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ 434 بازدید